Praktilised töötoad ja jooga

MaiWistik on kooslus taimeteraapiast, joogast ja näojoogast. Meie missiooniks on jagada taimetarkust ja looduslikke nahahooldusnippe. Soovime, et sa oskaksid iseend koduste vahenditega toetada kõrge eani ning pööraksid rohkem tähelepanu, mida sinu keha päriselt vajab ja vähem sellele, mida turundatakse. Praktilised töötoad ja jooga Teie sündmustele.

1) Loodustoote valmistamine
Nahk on kogu sinu keha kattev kangas. Selle ülesanne on kaitsta kõigi väliste sissetungijate eest. Nahk on imeline peegel, sest ta näitab hästi ära kogu organismi seisukorra. Ei ole võimalik vaadelda ühtegi nahaprobleemi seedeelundkonnast eraldi.

Ravimtaimed toetavad organismi igal aastaajal. Elame keerulises maailmas, milles justkui inimese enda immuunsuse olemasolu on unustusse vajunud. Immuunsuse ülesanne on tagada organismile stabiilne sisekeskkond ning eristada oma võõrast. Tervis ei sõltu ainult sellest, mis me täna teeme ja valime, vaid ka sellest, mida tegime eile, eelmine nädal ja eelmine kuu. Hea tervis on meie elustiili osa. 
Millele töötoas keskendume:

 • Miks on oluline mõelda oma naha tervisele ja eelistada loodust igapäevases nahahoolduses? 
 • Miks on oluline mõelda, mida oma nahale paned? 
 • Minimalistliku kehahoolduse põhitõed. 
 • Nahale olulised väetaimed. 
 • Valmistame ise loodustoote.

Kestvus 90-minutit.

2) Jooga
Jooga annab sulle sisemise tasakaalu, oskuse emotsioone juhtida ja loomulikult toonuses keha. Üks olulisemaid kohti treeningus on oma lülisamba teadlik sirutamine. Me teeme seda päeva jooksul liiga vähe. 
Mõned inimesed arvavad ekslikult, et joogaga alustamiseks peavad nad olema noored ja painduvad. Enne uude tantsutrenni minekut ei pea me ka teadma, kuidas tantsida. Proovi julgelt ning märkad peagi, kuidas joogapraktika aitab muutuda pehmemaks, paindlikumaks ja avada meelt.

 • Valikus on 30-minuti, 60-minuti või 90-minutilised joogatunnid. 
 • Stiilidest on valida kas aktiivne vinyasa, mis tõstab ka pulssi või rahulik 3-5 minutit asendis püsimist ja sügavat venitust toetav yin.

3) Näojooga

Lihtsa vaevaga nägu trimmi! Näojooga on lihastreening ning sama oluline kui kerelihaste trenn. Näos on üle 50 erineva lihase, millest kõiki me igapäevaselt ei kasuta. Lihaste passiivsus muudab naha lõdvaks ja toob kaasa enneaegse vananemise. Näonaha vananemine on osaliselt tingitud lihaste toonuse kadumisest ja pingest, siis võid tänu näojoogale muuta näonaha säravamaks ja nooruslikumaks. 
Näojooga harjutused on mitmekesised ning kavaga saad kaasa ka kasulikku nahahoolduse informatsiooni. Näolihaste lõdvestamine, eriti nendes piirkondades, kus me kipume automaatselt pinget hoidma nagu lõualuu, kulmud ja otsmik, aitab ennetada või vähendada kortse. Kuna näolihased ei saa raskusi tõsta ega jooksulindile minna, siis näpuotsaga survet avaldades või teatud näoilmeid tehes toniseerida ja tugevdada olulisi lihaseid. 

 • Kestvus 60-minutit.
 • Vaata Reporteri klippi näojoogast siit

Praktilised töötoad ja jooga Teie sündmustele.

Pakutavad teenused

 • Loodustoodete valmistamine
 • Jooga
 • Näojooga