Ansambel Plaan B

Ansambel Plaan B on Lääne-Virumaalt pärit bänd, kes on oma hoogsate lugudega ja lõbusate pidudega tuntust kogunud üle kogu Eesti.

Ansambel Plaan B on sagedane külaline pulmades, sünnipäevadel ning ettevõtete pidudel üle kogu Eesti. Bändi repertuaar sisaldab tantsumuusikat, mis kisub tantsuplatsile iga kuulaja olenemata tema vanusest. Lugusid kuuleb valsist popi ja rockini. Kõlavad menulaulud eesti- ja inglise keeles. Ansambli repertuaarist leiab palju lugusid, mis on pärit aastatest 1980-1990. Bänd on kolmeliikmeline ning koosseisus on esindatud lisaks laulule ja taustavokaalidele ka kitarrid ning klahvpill. Kõik kollektiivi liikmed on pika staažiga kogenud pillimehed, kelle igapäevatöö on seotud muusikaga.

Repertuaarist võib leida lugusid tuntud esitajatelt nagu 2 Quick Start, Shakin’ Stevens, Ben E King, Fix, Rock Hotel, Los Lobos ning Richard Marx. Repertuaari valik kujuneb igal peol lähtuvalt sündmuse olemusest, peo kulgemisest ja pidulistest. Esinemise hinna sees on bändil ka transport, helitehnika ning valgusefektid.

Koosseis

  • Veljo Muruvee – Laul, kitarr
  • Meelis Ots – Klahvpillid, taustalaul
  • Tiit Korsar – Kitarr, taustalaul

Ansambel Plaan B