Margit Tali Bänd

Margit Tali Bänd on energiline tantsubänd, kes toob oma lavalolekuga häid emotsioone ja loob suurepärase peotuju igas vanuses külalistele.

Bänd koosneb neljast muusikust ning helimehest. Kollektiivil on olemas kogu vajaminev heli-ja valgustehnika ning bänd esitab meeleldi Teie sündmusel Teie lemmikloo või sooviloo. Repertuaar koosneb eesti- ja inglisekeelsetest lugudest, mille hulka kuuluvad lood Eesti muusika paremikust ning kuulda saab ka kaasaegseid välismaised poplugusid ja hitte, mis panevad kuulaja kaasa laulma ning tantsuplatsile kibelema.

Margit Tali Bänd on ideaalne pulmabänd, olles mitmel aastal nomineeritud ka Pulmad.ee “Aasta tegija” tiitlile. Hoogsa tantsupeo tantsuplatsil tõmbab Margit Tali käima ka sünnipäevadel, firmapidudel, suvepäevadel, juubelitel ning muudel sündmustel.

Koosseis

  • Margit Tali – laul
  • Silver Sirp – basskitarr
  • Keio Münt – trummid
  • Andres Vago – kitarr, saksofon

Margiti bänd andis meie pulmale nii palju juurde! Rahvas oli kohe kui võlutult tantsuplatsil! Lisaks nii sõbralik suhtlus ja vastutulelikkus juba esimesest kirjast alates. Lihtsalt imeline!🌻🥰 Olete oma bändiga väga erilises kohas me südameis!💞

Kätlin

Margit sa oled super inimene!
Sa saatsid meile enne pulmi teie bändi pool tehtud salvestuse meie pulmalaulust. No pisarad lihtsalt voolasid ja voolasid. Nii ilus!
Kätte jõudiski see meie kaua oodatud päev. See hetk, kui te lavale astusite täitus kogu ruum taaskord selle positiivsusega, mis esimesel korral vesteldes.
Me oleme rohkem kui rahul teie esinemisega. Ja mitte ainult meie, vaid ka külalised aint kiidavaid teid. Olete uskumatult fantastilised.
Pruutpaarid, juubilarid või ükskõik, kes otsib oma üritusele bändi siis 110% ma julgen soovitada Margitit. Te võite kindlad olla, et nad muudavad teie imelise päeva veel imelisemaks.

Käthlyn

Suurepärane bänd......Margit on nii positiivne ja super inimene... ja suurepärase lauluhäälega....ahhetame siiamaani kui äge bänd ikka....kohe õhkab positiivsust ja rõõmu 😃!

Piret

Margit Tali Bänd

Margit Tali Bänd live