Ansambel “TAAS”

Ansambel “TAAS” tegutseb aastast 2007. Bändikaaslased Ain ja Tarmo tegid oma elu esimese bändi koos Väike-Maarja koolis, aasta oli siis 1978.

Tarmo on mänginud paljudes bändides (Midnight Special, Rekontra, laevabänd, Test jne). Ain on samuti mänginud muusikat paljudes kollektiivides ja teeb seda tänaseni (Ai-Kurja, Re-in, Big Jim, B.B. King Nimeline Porkuni Big Bluusbänd jne). Ansambel “TAAS” on olnud mitmel korral nomineeritud Pulmad.ee Eesti aasta pulmabändiks ning samuti on kahel aastal valitud “TAAS” Eesti parimaks pulmabändiks. Ansambel on sobilik ka seltskonnatantsijatele. Ette on näidata korralik lugude repertuaar õigete rütmidega ja kiirustega.

Repertuaaris leidub lugusid eesti, inglise, portugali, soome, vene ning hispaania keeles. Pulmatseremooniale on võimalus ansamblil pakkuda klaveriga taustamuusikat!

Ansambli repertuaari leiad siit.

Koosseis

  • Tarmo Alaver – Laul, klahvpillid
  • Ain Kõiv – Taustalaul, kitarr

Taas üks tore pidu Koerus peetud. Alati rõõm kuulda ja näha 😊

Ruth

Suur suur tänu Teile! Väga tore õhtu oli meil 29. juunil Maidla Mõisa Aidas!

Piret

Super,super,super. Veelkord suured tänud fantastilise õhtu eest 14.juunil Kiisa talus. Kogu pere hakkas kohe mõtlema, kus saaks veel teie pilli järgi tantsida. Minul s.t ämmal ja tantuslõvinnal olid laupäeval jalad valusad, kanged ja jube paistes.

Lya

Kustumatu ja väga hea mulje jättis ansambel TAAS 8. juunil Kuremaa lossis! Aitäh Teile!

Triinu

Ansambel "TAAS"