Peojuht Vahur Jüris

Vahur Jüris on pulmaisa, kes on rahvast lõbustanud järjepidevalt alates 1991. aastast. Klientide rahulolule viitab asjaolu, et Vahur on seitsemel korral olnud nomineeritud Eesti suurima pulmaportaali Pulmad.ee „Aasta Tegija“ tiitlile pulmaisade nominatsioonis.

Pulmaisa Vahuri suurele kogemuste pagasile viitab asjaolu, et ta on läbi viinud üle tuhande ürituse ning teda iseloomustab põhjalikkus, hea eeltöö tegemine ja ürituste kordumatuks muutmine. Vahur on elukutseline peojuht ning temaga on kerge ja meeldiv sündmuse detaile arutada. Vahuri arvates on kiire reageerimine, peo peremehe soovidega arvestamine ja pidude omanäolisus väga olulisel kohal. Tegemist on Eesti ühe nõutuima pulmaisaga, kellele 07.07.07 tehti enam kui 60 tööpakkumist. Vahur suudab rahvast naerutada ka kõige romantilistematel hetkedel ning ta teab täpselt, kuidas ka kõige kangematel meestel pisar silmanurka võluda.

Vahur sobib Teie üritust juhtima, kui soovite lõbusat ja vaheldusrikast pidu. Tänu suurele kogemuste pagasile muudab Vahur Teie nägemused peost reaalsuseks. Jõuluajal paneb Vahur korraliku kostüümi selga ning head huumorisoont omav jõuluvana nii suurte kui ka väikeste peole on samuti omast käest võtta.

Keeled: eesti, vene

Meie pulmapidu 15.09.2018 oli igati meeldejääv ja meie moodi pidu.
Mäletan hästi, meie esimest kohtumist, et arutada pulmaga seoses asju. Mul oli kuhjaga muret ja küsimust. Saime kokku ja kõik mu mured kadusid, sest ma sain aru, et Sa aitad meid ja viid meie pulma hästi toimivalt läbi ja kõik sujub. Peale kohtumist oli nii hea kerge olla. Mu abikaasa tegi hea valiku, valides Sinu meile :)
Ja nii ka läks!
Meie pulma aitasid läbi viia imelised omaala profid.
Lisaks tänu Sinule oli meil pulmas imetore videograaf, kelle töö tulemusena saame ikka uuesti ja uuesti seda erilist päeva läbi elada.
Oli hästi meeldiv näha, et koostöö sujus Sul ka meie teiste tegijatega, kes osalesid meie pulma läbiviimisel ja neil jätkus rohkelt kiidusõnu Sinu kohta :)

Suur- suur Aitäh Sulle armas Vahur, et viisid läbi meie pulmapeo tseremoonia ja kogu edasise pulmapeo :)

Lilit ja Riivo

Täname Sind, et pulmapäeval kõik nii hästi sujus ja, et see päev oli
ütlemata armas, ilus, tore ja lõbus. Pärast pulmi veel mitu nädalat andsid
pulmakülalised meile ainult positiivset tagasisidet. Tihti saime kuulda,
kui tore pulmavanem meil oli ja kui lõbusalt nad aega veetsid. Meile
meeldisid kõik tegevused ja tõepoolest väga palju neid pulmapäeva ei mahugi
- meil oli kõike parasjagu! Ja no, mainimata ei saa me jätta etendust -
me ei oodanud midagi sellist, saime tõesti südamest naerda ja õnneks on see
olemas ka pikal videol - jälle saime meenutada ja südamest naerda. Meie
jaoks oli see päev täpselt meie nägu

Täname Sind veelkord ja
loodetavasti oli ka Sinul meie pulmas tore!

Jaanika ja Taimar

Tahtsime sind südamest tänada imelise pulmapeo eest! Kõik oli ideaalne- sa suutsid kogu rahvast tegutsema panna ja külaliste suust sinu kohta tuli ainult väga häid kiidusõnu! Mängud olid väga lahedad ja erinevad teistest pulmadest ning kõigil oli tore ja lõbus ning tegevust oli täpselt piisavalt.

Me tegime väga õige otsuse sinuga koostööd tehes ja soovitame kõikidele oma sõpradele ka sind!

Suur suur aitäh sulle veelkord ja edu sulle! Sa teed täpselt õiget asja! :)

Kadi ja Siim

Aitäh-aitäh Sulle veelkord! Meie pulm oli täpselt meie nägu ja täiesti ideaalne!

Pauliine ja Karl

Vahur Jüris 2019