Psühhobuss

Psühholoogia ei pea jääma laborisse! Psühhobuss viib publiku peal läbi vahvaid psühholoogilisi katseid. Lisaks meelelahutusele annavad töötoad ja etendused ka praktilisi teadmisi mõtlemise, õppimise ja igapäeva olukordade mõtestamise kohta.

Meelelahutuslik teadusetendus on spetsiaalselt koostatud lõbusamate ning kelmikamate ürituste jaoks ja mõeldud täiskasvanutele. Publik kogeb põnevaid, uudseid ja üllatavaid psühholoogilisi katseid enda taju, mälu ja mõtlemise kohta. Etenduse jooksul kaasatakse kõik osalised nii, et nad saavad omal nahal kogeda erinevaid meeliavardavaid psühholoogilisi efekte, üksteisega koos naerda, omavahel elamusi jagada ja aju veidruste üle kukalt kratsida. Kestvus 30-45 min.

Psühho-orienteerumine on põnevate ülesandepunktidega rajaga, kus osalejad saavad lisaks elamusele ka meeldejäävate praktiliste teadmiste ning kogemuste võrra rikkamaks. Seame valmis punktid ülesannetega erinevates kohtades üle sündmuse toimumiskoha, mida iga meeskond saab omas tempos läbida. Ülesanded on kaasahaaravad ja mitmekesised: tegemist ei ole ainult nuputamis- ja loogikaülesannetega, vaid pannakse proovile inimeste mälu ja meeled, näiteks osalejate nägemise-, kuulmise- ja isegi maitsmismeel. Orienteerumine sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kestvus 1-2 tundi.

Hariduslikus teadusetenduses antakse läbi põnevate katsete edasi huvitavaid teadmiseid psühholoogia ja iseenda kohta. Räägitakse inimese tajust ehk sellest, kas oma silmi-kõrvu ja muid meeli ikka saab usaldada ja milliseid trikke nad meile mängida võivad. Publikut kaasatakse ja antakse kõigile võimalus saada meeliavardavaid kogemusi ning oma võimed proovile panna. Äkki oled ainuke publikus, kes peaaegu kuulmatut heli kuuleb? Või märkad ainsana ootamatuid muutusi, mis teistele kahe silma vahele jäid? Esinemisstiili ning seletused kohendab psühhobuss vastavalt publikule ning sündmusele.

Psühholoogilised töötoad ja teadusteater sobivad kooliüritustele, sünnipäevadele ja ettevõtete pidudele. Keeled: eesti, vene, inglise.

Pakutavad teenused

  • Meelelahutuslik teadusetendus
  • Psühho- orienteerumine
  • Hariduslik teadusetendus

Õpilastele ja õpetajatele väga meeldis! Teete tõesti tänuväärset tööd! Loodan, et saame edaspidigi koostööd teha!

Tiina

Teie etteaste mõjus väga värskendavalt, midagi sellist ei oodatud! Meie oleme väga rahul.

Ülle