Peobänd Fantaasia

Fantaasia on peobänd, mis loodi aastal 2006. Ansambli asutasid toona Kunda Ühisgümnaasiumi kuuendas klassis õppinud noormehed, kellest kaks on veel tänasenigi bändis (Heiko ja Rainis).

Aastate jooksul on kokku puututud paljude erinevate stiilidega ning välja on antud plaat omaloominguga. Tantsumuusikaga hakkas kollektiiv tegelema tõsisemalt aastal 2010. Praeguseks ollakse sagedased külalised pulmades, sünnipäevadel ning ettevõtete pidudel üle kogu Eesti. Peobänd Fantaasia repertuaar koosneb väga mitmekesisest muusikast, milles leidub sobivaid lugusid igale maitsele ja igas vanuses kuulajatele. Repertuaarist võib leida lugusid teada-tuntud Eesti bändidelt nagu näiteks Justament, Fix, Rock Hotel ning Smilers. Samuti on repertuaaris esindatud tuntud inglisekeelsed tantsulood ning ladina rütmid ansamblitelt nagu Creedence Clearwater Revival, Bryan Adams, Dingo, Kings of Leon, Los Lobos, Enrique Iglesias, Luis Fonsi jne.

Repertuaaris leidub lugusid eesti, inglise, portugali, soome, vene ning hispaania keeles. Pulmades mängib Fantaasia soovi korral avaloo. Pulmatseremooniale on võimalus Fantaasial pakkuda tseremooniamuusikat kitarril või klaveril!

Koosseis

  • Heiko Källo – Laul, kitarr
  • Rainis Türkel – Trummid
  • Mati Metsis – Bass
  • Johannes Pihlak – Soolokitarr

Poisid, kes esitavad Ott Leplandi laule sama hästi, kui Ott ise!
Poisid, kes on nõus paar päeva enne pulmi õppima selgeks ka vene keelseid lugusid ja esitama neid super hästi!
Poisid, kes tantsutasid külalisi esimesest hetkest alates ja bändi lahkumisest ei tahtnud keegi kuuldagi:) Suured kummardused Teie ees Fantaasia! AITÄH!!!

Angelika & Vitali

Kuigi ma eile tänasin teid mitu korda vist, siis kiitust ei ole kunagi palju. Parim peobänd minu viimase ... vast kümnekonna aasta peokogemuste lõikes !!!! Soovitan kõigile kes tahavad tõsiselt ja päriselt pidutseda ning rokkida :-) Aitäh !

Annika Rakverest

Väga, väga mõnusad poisid! Super hästi teevad muusikat ja hoiavad rahva tantsul. Ülimalt rahul ja soovitan soojalt! :)

Kristi & Aleksandr

Fantaasia on bänd mida ei unusta! Bänd, mis üllatas nii positiivselt, et sõnad on liigsed ;) Seda peab ise kogema! Fantastilised emotsioonid olid, on - ja jäävad kestma, veel pikaks-pikaks ajaks !

Anne Võrust

Mega suured tänud teile eilse õhtu eest. Loodame, et teil tuleks esinemiste rohke hooaeg. Olete Lääne-Virumaa parim bänd🤩🤩🤩. Suur, suur aitäh 🤗🤗🤗

Raili Rakverest

Te olite niii tublid ja imelised!!! See meie poolt palutud lugu - AMAZING!!!!!! (Robbie Williams - Angels)❤️
Muidugi mul on kahju, et rahvas valis pigem väljas tantsimise kui saalis sees, kuid loodan, et nautisime oma kirge! Lisaks on mul kahju, et me ise ei jõudnud Teie juures tantsida 😔 aga ma jälgisin ja nautisin Teid see eest kaugemalt! Teie muusika andis meie pulmapaevale hindamatu väärtuse! Aitäh, et aitasite meie pulmapaeva muuta imeliseks ❤️ lisaks lõpptulemusena meeldis mulle ka meie sujuv koostöö ehk meile meeldis, meie oleme rahul = superkuud AITÄH Teile! 🥰

Eret ja Märt

Väga suured kiidusõnad kogu bändile. Kõikidele väga meeldis ja jäin ise ka väga rahule. Meil on plaan juba uus pidu korraldada.

Siim Pärnust

Ma ei olegi veel teile kirjutanud, et meie inimesed jäid peoga väga rahule. Kõigile tõesti väga meeldis bänd ning kuulsin ainult ülevoolavalt häid sõnu teie kohta. Loodan, et olime ka piisavalt hea publik 😊

MTÜ Kirderanniku Koostöökogu

Fantaasia - Have You Ever Seen The Rain

Fantaasia - Nädalalõpp

Peobänd Fantaasia live 2017 Tartus

Fantaasia - Jailhouse Rock 2017 Tartus

Ansambel Fantaasia pulmakollaaž 2015 Rakveres

Fantaasia - Tsirkus