Peobänd Fantaasia

Fantaasia on peobänd, mis loodi aastal 2006. Ansambli asutasid toona Kunda Ühisgümnaasiumi kuuendas klassis õppinud klassivennad, kellest kaks on veel tänasenigi bändis (Heiko ja Rainis).

Aastate jooksul on Fantaasia kokku puutunud paljude erinevate stiilidega ning välja on antud ka plaat omaloominguga. Tantsumuusikaga hakkas kollektiiv tegelema tõsisemalt aastal 2010. Praeguseks ollakse sagedased külalised pulmades, sünnipäevadel ning ettevõtete pidudel üle kogu Eesti. Pika tegevusaja jooksul on esinetud sadadel pidudel nii Eestis kui ka Soomes. Bändi liikmed ütlevad ise, et nad on aastate jooksul esinenud nii, et mõlemad kuulajad on saalis kohal kui ka nii, et inimesi on publikus üle tuhande. Peobänd Fantaasia repertuaar koosneb väga mitmekesisest muusikast, milles leidub sobivaid lugusid igale maitsele ja igas vanuses kuulajatele. Repertuaarist võib leida lugusid teada-tuntud Eesti artistidelt nagu näiteks Justament, Väikeste Lõõtspillide Ühing, Jaak Joala, Fix, Tarmo Pihlap, Terminaator, Rock Hotel, Smilers, Terminaator jne. Samuti on repertuaaris esindatud tuntud inglisekeelsed tantsulood ning ladina rütmid sellistelt ansamblitelt nagu Creedence Clearwater Revival, Bryan Adams, Dingo, Kings of Leon, Los Lobos, Enrique Iglesias, Luis Fonsi, Elvis Presley, Robbie Williams jne. Bändi ridades on üles astunud asendusliikmetena (kehadena) ka Argo Toomel (Apelsin, Compromise Blue, Tanel Padar Blues Band), Vallo Vildak (Dingo, Speed Free), Johannes Pihlak (Inger, Arg Part), Toomas Laur (Sadamasild, Meie Mees, Synne Valtri band) ja Raido Lilleberg (Skriimsilm, Vanaviisi, Päris Anny).

Repertuaaris leidub lugusid eesti-, inglise-, portugali-, soome-, vene- ning hispaania keeles. Pulmades mängib Fantaasia soovi korral ka pruutpaari poolt valitud avaloo (loo valik kooskõlastada hiljemalt 2 kuud enne pulmapäeva). Pulmatseremooniale on võimalus Fantaasial pakkuda tseremooniamuusikat kitarril või klaveril (soovi korral ka mõlemad koos). Lisaks on võimalus meie käest tellida peale bändi lõpetamist ka DJ teenus. Fantaasia pakub pidudele täisteenust koos vajaliku heli- ja valgustehnikaga (vastavalt ruumi/esinemisala suurusele). Meiega on kaasas ka professionaalne helimees. Samuti on meil olemas võimalus pakkuda vajadusel lava renti (kui esinemisalal puudub katus või kõvakattega põrand). Küsi pakkumist peobänd Fantaasialt oma sündmusele.

Koosseis

  • Heiko Källo – laul, kitarr
  • Rainis Türkel – trummid
  • Mati Metsis – bass
  • Mart Pauklin – soolokitarr, laul

Poisid, kes esitavad Ott Leplandi laule sama hästi, kui Ott ise!
Poisid, kes on nõus paar päeva enne pulmi õppima selgeks ka vene keelseid lugusid ja esitama neid super hästi!
Poisid, kes tantsutasid külalisi esimesest hetkest alates ja bändi lahkumisest ei tahtnud keegi kuuldagi:) Suured kummardused Teie ees Fantaasia! AITÄH!!!

Angelika & Vitali

Tahame teid südamest tänada high-class esinemise eest. “Fantaasia” tegi meie õhtu tõesti fantastiliseks! Iga teine külaline küsis, kust leidsime SELLISE bändi! Olete tõelised oma ala professionaalid. Suured tänud!!

Natalia Tallinnast

Kuigi ma eile tänasin teid mitu korda vist, siis kiitust ei ole kunagi palju. Parim peobänd minu viimase ... vast kümnekonna aasta peokogemuste lõikes !!!! Soovitan kõigile kes tahavad tõsiselt ja päriselt pidutseda ning rokkida :-) Aitäh !

Annika Rakverest

Väga, väga mõnusad poisid! Super hästi teevad muusikat ja hoiavad rahva tantsul. Ülimalt rahul ja soovitan soojalt! :)

Kristi & Aleksandr

Fantaasia on bänd mida ei unusta! Bänd, mis üllatas nii positiivselt, et sõnad on liigsed ;) Seda peab ise kogema! Fantastilised emotsioonid olid, on - ja jäävad kestma, veel pikaks-pikaks ajaks !

Anne Võrust

Mega suured tänud teile eilse õhtu eest. Loodame, et teil tuleks esinemiste rohke hooaeg. Olete Lääne-Virumaa parim bänd🤩🤩🤩. Suur, suur aitäh 🤗🤗🤗

Raili Rakverest

Te olite niii tublid ja imelised!!! See meie poolt palutud lugu - AMAZING!!!!!! (Robbie Williams - Angels)❤️
Muidugi mul on kahju, et rahvas valis pigem väljas tantsimise kui saalis sees, kuid loodan, et nautisime oma kirge! Lisaks on mul kahju, et me ise ei jõudnud Teie juures tantsida 😔 aga ma jälgisin ja nautisin Teid see eest kaugemalt! Teie muusika andis meie pulmapaevale hindamatu väärtuse! Aitäh, et aitasite meie pulmapaeva muuta imeliseks ❤️ lisaks lõpptulemusena meeldis mulle ka meie sujuv koostöö ehk meile meeldis, meie oleme rahul = superkuud AITÄH Teile! 🥰

Eret ja Märt

Väga suured kiidusõnad kogu bändile. Kõikidele väga meeldis ja jäin ise ka väga rahule. Meil on plaan juba uus pidu korraldada.

Siim Pärnust

Ma ei olegi veel teile kirjutanud, et meie inimesed jäid peoga väga rahule. Kõigile tõesti väga meeldis bänd ning kuulsin ainult ülevoolavalt häid sõnu teie kohta. Loodan, et olime ka piisavalt hea publik 😊

MTÜ Kirderanniku Koostöökogu

Tänud veelkord meie üritusel esinemast ja rahvast tantsutamast! Kõigile väga meeldis ning pidu kiideti taevani 😊

Riigi Tugiteenuste Keskus

TÄNAN TEID SÜDAMEST MÕLEMA ÄGEDA PEO EEST!!!
Soovitan teid absoluutselt kõikidele enda tuttavatele ka (sõbrad ja sugulased nüüd juba teavad niigi :) )

Maikki Karksi-Nuia ja Voore

Kõigepealt meie suurimad tänud Teile kõigile!
Pidu oli üleootuste äge ja muljeid on täna palju😊. Te olete lihtsalt fantastilised!

Vihula Mõis

Aitäh Teile veelkord väga toreda muusika ja õhtu sisustamise eest!
Aitäh ka trummarile pulkade eest 😅
Meie poiss võttis need juba kasutusele ja hakkas harjutama 😊

Marilin Padise

Aitäh kogu bändile! Pidu oli väga äge ja teie muusika rõõmustas kohalolijaid!

Risti Kool

Fantaasia - Have You Ever Seen The Rain

https://soundcloud.com/k4llo/fantaasia-have-you-ever-seen-the-rain

Fantaasia - Nädalalõpp

Peobänd Fantaasia live 2017 Tartus

Fantaasia - Jailhouse Rock 2017 Tartus

Ansambel Fantaasia pulmakollaaž 2015 Rakveres

Fantaasia - Tsirkus