Peojuht Veiko Veiert

Peojuht Veiko Veiert on teada-tuntud suurte kogemuste pagasiga tegija. Veiko on mitmeid kordi olnud nomineeritud Eesti suurima pulmaportaali Pulmad.ee „Aasta Tegija“ tiitlile pulmaisade nominatsioonis ning kahel korral ka võitnud.

Veikot iseloomustab hea huumorisoon, lõbus ja sõbralik olek, detailide täpne paika panemine ning ideede pakkumine ürituste meeldejäävaks muutmisel.

Peopäeval annab Veiko endast parima ja hoolitseb selle eest, et kõik kavandatu moodustaks terviku, piduliku ja rõõmsa sündmuse ning kõik see, mida ollakse koos varem planeerinud, toimuks kokkulepitult ja ilma tõrgeteta. Kirjelda oma pidu ning küsi pakkumist.

Keeled: eesti, soome

Teenused

  • Juubelid ja pulmad
  • Suvepäevad ja jõulupeod
  • Avamis- ja sulgemistseremooniad
  • Konverentside sisse- ja väljajuhtimine

Suured tänud sulle! Jäin ise õhtuga väga rahule ja külalistelt saadud tagasiside on ka ainult ülivõrretes:) Kiideti sinu oskust õigeid mänge ja õhtu sujuvust organiseerida.
Jõudu ja jaksu sulle edaspidiseks!

Kristiina

Tahame tänada väga kordaläinud peo eest! Ilma Sinuta ja teiste supertegijateta poleks see pidu nii õnnestunud saanud. Jäime kõigega väga-väga rahule, kõik oli täpselt nii kui peab ja sellest sai meie elu ilusaim päev!
Tervitustega ja uusi kohtumisi ootama jäädes.

Merle ja Fred

Aitäh, Veiko! Tänu Sinule oli meie pulmapidu südamlik ja romantiline, stiilne ja väljapeetud, kuid siiski lõbus, huvitav ja meeldejääv! Sinust õhkuv sõbralikkus kiirgas ka kõikidest sinu tegemistest. Meie külalised kiitsid Sind ja mõni neist arvas, et oled meie ammune tuttav :) Sinus oli kõike parasjagu - Sa ei olnud pealetükkiv, kuid olid alati olemas, kui vaja ja suutsid haarata tegevustesse, jättes samas ka piisavalt aega suhtlemiseks ja ilusate hetkede nautimiseks.

Loodan, et me kohtume veel kunagi mõnel sündmusel!

Kadi ja Taavi

Pole piisavalt sõnu kirjeldamast kui uskumatult ilus, emotsionaalne ja meeldejääv oli meie imeline ja unustamatu pulmapäev.
Täname ja kummardame Teie ees suurepäraseks isameheks ja tseremooniameistriks olemisel, oli väga tore, lõbus ja südamlik pulmapidu. Aitäh kogu ilusate sõnade eest!
See ehk oli ilmselt Teile ka väikeseks katsumuseks, et vajadus suhelda kahes keeles koostöös tõlkidega, kuid kõik, mis oli planeeritud ja rohkemgi, sujus väga hästi. Tegite meile ja külalistele väga meeldiva, südamliku ja lõbusa olemise.
Kõik külalised koos meiega kiidame nii südamega tehtud töö eest ja veel kord täname kogu hingest Teid suurepärase korralduse eest!

Aitäh meeldiva koostöö eest!
Kõike head!

Kristel & Jussi