DJ/õhtujuht Toomas Lumi

Toomas Lumi on kogenud õhtujuht, kes alustas oma tegevust aastal 1988.

Aastate jooksul on õhtujuht Toomas üritusi korraldanud ning läbi viinud alates pisemast tubasest asutuse jõulupeost kuni ca 8000 inimest külastanud Kalurite päevani, mis toimus Peipsi ääres Kasepääl.

Toomas Lumi nägemus juubelitest: “Juubel on juubilari jaoks kordumatu sündmus, kes on ka kogu peo jooksul kesksel ja auväärsel kohal. Lisaks juubelipeo üldjuhtimisele on juubelitel kindel koht meenutustel, millele võiks aidata kaasa viktoriini laadne selgeltnägijate tuleproov juubilari ajaloost ja elust võetud huvitavate faktidega. Ühislaulmised kitarri ja mandoliiniga on ka alati elavdanud juubeliõhtut. Mõni mäng, oksjon vingeima lubaduse peale, ühine Sirtaki tantsu sammude seadmine jne on olnud toredate juubelite koostisosadeks. Meeleolukad on olnud tantsulõvide superfinaalid. Paljudel juubelitel oleme edukalt tantsulist osa korraldanud beatsaudio süsteemiga varustatud sülearvutitelt tuleva valitud tantsumuusikaga. Samas kiidame igati heaks, kui ka juubelitel oleks meeleolukas tantsuansambel. Lisaks on võimalus kaasata üritusele tantsu-, mustkunsti- ning teisigi üritusele sobivaid etteasteid. Oleme ikka maininud, et täpsemad nüansid saavad paika peale kohtumist asjaosalistega ning peale peoraamistiku täpsustamist.”

Firmade jõulupidudel (aastalõpu ja alguse üritustel) on kogu ettevõttel hea võimalus vaadata tagasi läinud aastale ja külvata esimene edu seeme veelgi paremale uuele aastale. Toomas saab abiks olla, kas siis ainult õhtu juhtimise või ka tantsulise osa läbiviimisega (heli- ja valgusüsteemid olemas). Koos saame panna toreda punkti lõppevale aastale või alustada uut eduküllast aastat lõbusas võtmes. Tavaliselt üks põhilisemaid mõtteainet pakkuvaid kohti on jõuluvana ning sellega kaasnevad tegevused, mille suhtes on Toomasel omad ettepanekud. Lisaks jõuluvanale, mõnele võistlus- ja õnnemängule, ühisele tantsuõppimisele, selgeltnägijate tuleproovile, parketilõvi konkursile ning loomulikult meeldivale tantsuosale on seda laadi pidudel tihti kindel koht ka silmailu pakkuvatel tantsutüdrukutel, mustkunstnikul või mõnel teisel üllatusesinejal. Päris tihti mahub kompaktsematel pidudel programmi ka ühislaulmine mandoliini või kitarri saatel. Täpsem raamistik ning tegevustik selgub taas peale esmast raamvestlust. Lisaks pakub Toomas ka kaks-ühes DJ ja õhtujuhtimise teenust. Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist.

Keeled: eesti, vene

Pakutavad teenused

  • Audiodisko
  • Õhtujuhtimine

Esimene kohtumine ja saime kohe aru, et see on õige inimene. Väga hea huumorisoonega, viisakas, lõbus, arvestas meie soovidega. Oli alati olemas, kui pruut hullunult jälle kirjutamas või helistamas.😁Nalja sai 😀. Külalised kiiitsid! Ja Meie kiidame!!

Katryn ja Raigo

Kallis Toomas täname väga ütlemata laheda pulmapeo eest, kaua oodatud kaunike pidu sai kuidagi nii Kiirelt otsa :), aga kõik oli super, peab tunnistama, et sa tunned seda tööd hästi. Soovitame soojalt ja julgelt, sirge seljaga Toomast Pulmaisaks ja ka muudeks tähtsateks sündmusteks. SÜGAV KUMMARDUS JA TÄNUD.

Kristiina ja Kurmet

Kõigepealt ta üllatab pulmarahvast juba teel peopaika, mis on üsna lõbus ja kõigile meeldib. Sellest ta räägib ka lähemalt kui kokkusaamine organiseerida. Veel mis rahvale üllatavalt hästi peale läks oli oksjon. Alguses tundus, et nagu ei taheta eriti pakkumisi teha, aga Toomas suutis igale pisiasjale nii hea jutu juurde rääkida, et panused tõusid päris kõrgele. Tantsuvõistlus, mis vältab kogu õhtu meelitab rahvast ka rohkem tantsima.

Merle

Toomas Lumi – meie pulmaisa, täname Sind vahva peo läbi viimise eest ja kindlasti suured tänud selle eest, et oskad pulmarahvast siduda ja vajalikel hetkedel aktiivne olla. Leidub vähe peojuhte, kes võtavad asju loominguliselt, tänu millele külalised ja noorpaar tunnevad end peol sundimatult. Tegime Sinu näol parima valiku!

Kati ja Martin