Arg Part

Arg Part on nooruslikust energiast pakatav noorte kollektiiv, kes teeb tehniliselt nauditavat funk muusikat, mille juurde käib mõnus funky hoiak.

Bänd loodi 2017 aastal Tallinnas. Tuntust on noored muusikud kogunud nii Hommik Anuga saatest, riiklikul Noortebändi konkursilt, Raadio 2-s, Eesti Top 7 saatesest, kui ka Mihkel Raua Kolmeraudsest. Läbivaks jooneks on funky hoiak ja eestikeelne originaaltekst. Lisaks släppivale bassile ning kruuvikale trummipartiile annab lugudele hinge noobel torude grupp: eriti tummine baritonsaks ja kõrgustesse pürgiv trompet. Loomulikult ei puudu ühestki korralikust bändist ühendav kitarr. Kõiksugu süntekad on juba ise piisavalt ägedad. Siiski saavutab kõige suurema tähelepanu loomulikult tabav vokaal ja sellega esitatav viisijupp. Ehk siis olemas on kõik elemendid, mis ühel ägedal funky grupil olema peab. Eranditult kõik ansambli Arg Part kontserdid on olnud kaasahaaravad ning omanäolised.

Arg Part viljeleb eestikeelset muusikat. 100% live kontsertbänd oma täies eheduses.

Vaatasin teie esinemist Hommik Anuga saates ja mulle meeldis see mida ja kuidas teete. Ootan huviga teie kontserti, sest Eesti oma muusikud on parimad ja neid tuleb kuulata ning nende püsimajäämist piletirahaga toetada. Jaksu!

Madle

Arg Part - Usaldame

Arg Part - Tšaika live - K2tte

Arg Part - Valguskiir

Arg Part - Raha