Ansambel Ahoi

Ansambel Ahoi on kolmeliikmeline rahvamuusika ansambel, kelle repertuaarist leiab tuliseid ja särtsakaid tantsulugusid kui ka mahedaid valsipalasid.

Ansambel Ahoi alustas tegevust aastal 2019, mil ajateenistuse lõpetanud noormehed otsustasid ühiselt luua rahvamuusikat mängiv kollektiiv. Ansambli kava on ehedat emotsiooni pakkuv ning eestikeelne. Ahoi ei kasuta oma esinemistel fonogramme ega ette salvestatud muusikat. Kogu esinemine on 100% live ning kohapeal sündiv. Ansambli energia jõuab kuulajateni läbi elava muusika. Repertuaari kuuluvad vanad rahvapärased lood, millele on antud oma nägemus ning inspireeritult rahvamuusikast mängib ansambel ka omaloomingut.

Ahoi muusika sobib hästi sünnipäevadele, pulmadesse, firma pidudele, kultuurimajadesse ning külasimmanitele. Ansambliga on kaasas ka oma heli- ja valgustehnika ning helimees. Küsi pakkumist ansamblilt Ahoi oma sündmusele. Lehel kasutatud Ahoi piltide autor Luisa Greta Vilo.

Koosseis

  • Romet Allingu – laul, akordion
  • Martin Kalm – laul, kitarr
  • Kaur Teiva – trummid, basskitarr
  • Andres Heiskonen – helivõlur

Uskumatult hea meestebänd, kes küttis rahva ikka nii üles, et keegi ei suutnud saalis istuma jääda. Ei ole hulk aega enam sellist elurõõmu ega muusikaarmastust kuulnud ega näinud. Head kolleegid, kultuurikorraldajad - soovitan soojalt, teenite kindlasti piduliste tänusõnad. Elagu AHOI!

Vilja

Suurepärase "vaibiga" peobänd, millest paremat on keeruline leida! Ahoi tempokate rahvalike lugude saatel tantsisid meie pulmas nii 1-aastased kui ka 80-aastased. AHOI!

Jürgen

Meie firmapidu sai tänu Ansambel Ahoile sellise hoo sisse, et hüppamisest lagi rappus ja kõik viskasid kingad nurka! Lauldi kaasa ja tantsiti ühiselt nii, et maa oli must. Kõik mehed, naised ja lapsed olid kaasa haaratud. Samuti kiitus tõeliselt professionaalse ja musikaalse esituse eest, tõeline nauding ka kõrvadele👍

Liis

Suured tänud AHOI’le, kes teigid meie peost selle õige peo🤩💃🏼🕺
- juba esimeses Setis inimesed tantsisid. Seda ei juhtu väga tihti.
- bändimehed sulandusid ka rahva sekka , mis tegi selle peo veel lahedamaks.
- terve õhtu jooksul mängiti tuntud lugusid, mida sai ka kaasa laulda.
Super töö👌🏻

Daisi

Ansambel Ahoi - Vana huligaan

Ansambel Ahoi - Kui poissmees mina olin