DJ/õhtujuht Mark Kitajev

DJ/õhtujuht Mark Kitajev on alustanud oma teekonda DJ-na raadios ning tema hääl on tuttav paljudele Eesti raadiokuulajatele.

Juba nooruspõlvest alates on muusika Marki elus mänginud tähtsat rolli. Üks asi viib teiseni ning tänaseks päevaks on Mark tegutsenud DJ-na üle kümne aasta ning mänginud sellistes ööklubides nagu Venus, Sunset, Africa, Sugar, Diva, Mynt, PRIVE, Kassa, Club V, Lounge Deja Vu ja paljud teised. Vanemad külastajad mäletavad kindlasti ka tänaseks suletud ööklubi Teater, kus Mark on veetnud suurema osa ajast oma DJ karjääris. Tänasel päeval on võimalik osa saada laiast ja hoolikalt valitud fonoteegist, kust ei puudu ka vanakooli hitid.

Lisaks DJ tööle on võimalik tellida Mark Kitajev juhtima ka Teie avalikke või kinniseid sündmuseid, olgu siis selleks sündmuseks pulm, juubel, konverents, koolitus, suve- või talvepäev. DJ/õhtujuht Mark Kitajev on üks väheseid meelelahutajaid Eestis, kes suudab üles astuda õhtujuhi ja DJ rollis ning tehes seda mitmekeelselt. Mark valdab eesti-, vene- ja inglise keelt. Hinnapakkumine sisaldab kõike vajalikku teenuse osutamise jaoks (heli- ja valgustehnika).

Pakutavad teenused

  • Audiodisko
  • Õhtujuhtimine

Mark Kitajev