Tuleshow SURYA tulestuudio

Tuleshow SURYA tulestuudio on üks mitmekülgseimaid tulekunstistuudioid Eestis. Omades laialdast esinemiskogemust nii Eestis kui mujal Euroopas, pakub SURYA tulestuudio kaasahaaravaid vaatemänge võimsatest tuleshowdest lüüriliste valgusetendusteni.

Tuleshow “mantra”. Südanthaarav ja üllatav koreograafia idamaises stiilis, mis on tehtud kaasaegse elektriinilise muusika järgi. See etendus sobib suurepäraselt festivalidele ja suursündmustele. Kui soovid oma külalisi millegi ebatavalisega üllatada, siis see etendus on just selleks sobilik. Kestus 10-12 min, artistide arv 1, 2 või 3.

Tuleshow “todora”. Todora on tuleshow Balkani stiilis muusikaga. Etnilised motiivid on võluvad, kostüümid säravad, eriefektid ja akrobaatika elemendid koos dünaamilise koreograafiaga on hingematvad. Kestus 10-12 min, artistide arv 1, 2, 3 või 4.

Tuleshow “Got The Love”. Andekad artistid loovad sensuaalse atmosfääri, mis on põimitud popmuusika ja tulise vaatemänguga. Kestus 10-12 min, artistide arv 1, 2, 3 või 4.

Tuleshow “Baiuca”. See tuline etendus viib teid täiskuu maagia, loitsude ja rituaalide salapärasesse maailma. Võluv naiselik koreograafia koos lummava rahvamuusikaga äratab tugevuse, kartmatuse, õrnuse ja graatsilisuse. Kestus 10-12 min, artistide arv 1 või 2.

“Kuu ja päikese tants”. See on lugu Päikesest ja Kuust, kahest õest, kes on sattunud vaidlusesse selle üle, kes peaks Maad valgustama. Teatraalses etenduses on ühendatud elavate skulptuuride graatsia, jutuvestmine, tulekoreograafia, pürotehnika ja näitlemine. Kestus 14 min, artistide arv 2.

LED-show “Extravaganza”. Valgusshow “Extravaganza” on lummav etendus barokki stiilis. Õhulised valguskostüümid ja naiselik koreograafia, mis on sobilik ainult siseruumides. Etendus on hea valik kui lahtise tule kasutamine on keelatud. Kestus 12 min, artistide arv 1 või 2.

LED-show “Neoon”. Tegemist on valgusshowga, kus külalisi üllatavad unikaalsed ja säravad LED-kostüümid, dünaamilised akrobaatikaelemendid ning LED ja PIXEL vahendid. Etendus on mõeldud ainult siseruumidesse. Kestus 12 min, artistide arv 1, 2, 3 või 4.

Elavad skulptuurid. Elavad skulptuurid täiustavad sündmuseid luues lummavat atmosfääri terveks õhtuks. Tegemist pole ainult külaliste tervitamise viis, vaid ka populaarne pildistamise võimalus. Kestus 45 min -1,5 h, artistide arv 1 või 2.

Valmistu erakordseteks sära ja võlu täis hetkedeks – kutsu Surya Fire Studio oma sündmusele!

SURYA tulestuudio