ВИА Балтика

ВИА Балтика alustas tegevust 2013 aasta aprillis, et esitada 70´ndate ehk „Nõuka kuldajastu“ rahva seas populaarsust kogunud legendaarsete artistide ja ansamblite surematut loomingut nii eesti-, kui ka vene heliloojatelt.

Esialgseks plaaniks oli esineda mõnel väliüritusel ja anda ajastule vastavalt meeleolukad kontserdid, kuid koos musitseerima on jäänud kollektiiv tänaseni. Kõik muusikapalad on ВИА Балтика poolt arranžeeritud omas võtmes, kuid äratuntavad publikule, kes peale särava muusikalise elamuse saavad kogeda ka äratundmisrõõmu (kaasa laulda, tantsida ja nostalgitseda).

Ansambli repertuaari kuuluvad lood sellistelt esitajatelt nagu Jaak Joala ja Radar, Лейся Песня, Весёлые Ребята, Ivo Linna ja Apelsin, Синяя Птица, Аракс, Tõnis Mägi ja Music Seif, Юри Антонов, Земляне jt. ВИА Балтика esineb kolmes keeles: eesti-, vene- ja inglise keeles ning helipildis on aastaid nihutatud 60ndatest 80ndate algusesse, kuid kandvaks vormiks on siiski 70ndate aastate olemus.

Esinemistel kannavad muusikud ajastule kohaseid kostüüme. Eesmärgiks on teenindada linna- ja vallapäevi, messe- ja juubeliüritusi, firmade suvepäevi, pere- ja laadapäevi ning muid erinevaid sündmuseid ja koosviibimisi. Kollektiiv annab väli- ja sisekontserte ning on tantsuõhtute käimatõmbaja.

Koosseis

  • Pavel Ponomaryov – Laul, kitarr, klahvpill
  • Daniil Šalagajev – Kitarr, laul
  • Sergei Šegurov – Basskitarr, kontrabass, laul
  • Arvi Redi (Magnetic Band) – Trumm, löökriistad

Это было очень круто!!!

Tatjana

Всем горячего чаю с коньяком после такого выступления, особенно Паше!!! Берегите себя!!!

Dmitri

Выступили от души и зажгли всех,кого ветром не испугать! спасибо!!!

Tatiana

Спасибо парни! Было очеень душевно!

Sergei

VIA Baltika

VIA Baltika Sillamäel

ВИА Балтика - Кто тебе сказал ("ТВой вечер", 13/10/2016)

ВИА Балтика - Aeg ei peatu ("ТВой вечер", 13/10/2016)